Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. maj
09:30
ASA, Aarhus
Hørning IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
BMI
ASA, Aarhus
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hørning IF
VSK Aarhus
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Aarhus Fremad (3)
Mørke IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Aarhus Fremad
BMI
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
ASA, Aarhus
VSK Aarhus
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
BMI
Hørning IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Aarhus Fremad
ASA, Aarhus
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Aarhus Fremad
Hammel GF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Aarhus Fremad (4)
FC Jura
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Aarhus Fremad
Aabyhøj IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:15
Aarhus Fremad
ASA, Aarhus (2)
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
Aarhus Fremad
BMI
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Aarhus Fremad
IF Midtdjurs
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Aarhus Fremad
Vorup fB
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:45
Aarhus Fremad (1)
Lads GF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Aarhus Fremad
AB
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Aarhus Fremad (1)
FC Vestkysten Århus
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Aarhus Fremad
SGF/GUI
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Aarhus Fremad (3)
TRIF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Aarhus Fremad (4)
Viby IF (7)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aarhus Fremad
Assyriske Sportsforening
ØOB Oldboys 30 år 11 mands 2023-24 Kreds 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:15
Aarhus Fremad (2)
Århus TF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
Aarhus Fremad
HEI
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Aarhus Fremad
Esbjerg fB
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Aarhus Fremad
Horsens Freja
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 766
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Aarhus Fremad (2)
Viby IF (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Aarhus Fremad
Odder
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Aarhus Fremad
Brabrand IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Aarhus Fremad
Skødstrup SF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Aarhus Fremad
HEI
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:45
Aarhus Fremad
Kolt/Hasselager IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Aarhus Fremad
Aabyhøj IF
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Aarhus Fremad
Stensballe IK
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Aarhus Fremad
NV Djurs
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aarhus Fremad (1)
tst Fodbold
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Aarhus Fremad
BUF Horsens
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 766
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Aarhus Fremad (3)
VSK Aarhus (6)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:45
Aarhus Fremad
AGF, Aarhus
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Aarhus Fremad (4)
Pen15 Reunited (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:15
Aarhus Fremad
BMI
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Aarhus Fremad
Virup IF
ØOB Oldboys 30 år 11 mands 2023-24 Kreds 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Aarhus Fremad
Middelfart
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aarhus Fremad
Stavtrup IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 726
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Aarhus Fremad (2)
Pen15 Reunited (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Aarhus Fremad
Kolind/Perstrup IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Aarhus Fremad
Stavtrup IF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Aarhus Fremad
Hasle B
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|